KurumsalÖdül Reklam,

 

29 yıllık geçmişi olan Ödül Reklam 1986  yılından bu yana teknolojiyi yakın takibe almış uzman kadrosu ile reklamcılık sektörünün en köklü  firmalarından biri haline gelmiştir, görsel tanıtım projeleri ve dijital baskı alanında önemli yatırımlar yapan kendi  sektöründe hedeflerini büyüterek bu kulvardaki en belirgin çizgi olmak adına Satış ve Pazarlama Grubu, uzman üretim kadrosu, ve montaj ekipleri ile profesyonel hizmeti ilke edinmiş bir kuruluştur.

 

Ödül Reklamın üretim prensibi 7 gün 24 saat, günde 9000 m2 ye varan baskı kapasitesi ile boyut ve mekan sınırı tanımadan ülkenin her köşesine dijital baskı uygulamaları sunabilmektir.

 

Bünyemizde kurulmuş olan Satış ve Pazarlama Grubu ile sürdürülen kurumsal firmalara hizmet anlayışını hayata geçirip  Bir çok önemli kuruluşla  birebir çalışabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Ödül Reklam, bünyesindeki üretim bütünlüğünü sağlayan, Ajans bazlı üretim ve Kurumsal Firmalar ile birebir koordinasyonla gerçekleştirilen üretimde ilke edilen prensip;

Kaliteden ödün vermeden, titiz işçiliği, zamanında sorunsuz teslimatı ve sunmuş olduğu ekonomik çözümlerle  konusunda Türkiye’nin  lider kuruluşu olma özelliğini sürdürmektedir.

 

Vutek makinaları ile baskı teknolojisini üst düzeyde tutarak gökdelenlerin giydirilmesinden,

Binlerce m2 lik kampanyalara, cephe giydirmelerden, iç mekan vitrin çalışmalarına kadar neredeyse “ dijital baskı” denildiğinde akla gelebilecek her yerde geniş ürün yelpazesiyle  garantili çözümler üretmektedir.

 

Ödül Reklam, Üretim kalitesini sürekli ve maksimum  düzeyde tutabilmek amacıyla, kullanmakta olduğu materyallerin büyük bir bölümünü Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden ve Amerika’dan ithal etmektedir.

 

5 m2lik iş ile 5000 m2 lik işin aynı özenle gerçekleştirildiği bir anlayışla Ödül Reklam olarak her yeni bir yılın belirgin çizgimize ivme kazandırabilmesi için çabalamaktayız.

Bize Ulaşın: 0212 294 44 04 / info@odulreklam.com / siparis@odulreklam.com