One Way Vision

One Way Vision

Delikli folyo yapıların cam yüzeylerine istenilen ölçüde uygulanabilen bir folyo çeşididir. Uygulandığı alanlarda dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermemesi , içerden bakıldığında ise dışarının görünmesine olanak sağlaması en önemli özelliğidir.One Way Vision'in üzerine istenilen grafik tasarım basılıp uygulanabilmektedir. Uygulanacak alanın temiz durumda olması folyonun kalkma riskini ortadan kaldırmak için önemlidir.One Way Vision (Delikli Folyo) işlemi yapılmadan önce , giydirilmesi planlanan cephenin detaylı resimleri çekilir. Çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında One Way Vision (Delikli Folyo)  ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır. Böylelikle müşteri One Way Vision (Delikli Folyo)  yapılmadan önceki halini bilgisayar ortamında görmüş olur.

 

 Ürün Özellikleri Kullanım Alanları

Solvent,UV,Latex bazlı mürekkepler ile Inkjet Dijital Baskı uygulamaları için geliştirilen One Way Vision Folyosu büyük ve küçük formatlı baskılar için uygundur. One Way Vision uygulamaları perakende satış noktaları, banka şubeleri ya da herhangi başka bir ticari işletmenin cam cephelerinde reklam kampanyalarında duyurmak amacı ile kullanılmaktadır. 

 

Kullanım Alanları; Her tür mağaza, perakende satış noktası, banka şubelerinin vitrin ve camları,araç arka ve yan camlarında,cam bina cephelerinde kullanilmaktadir.

Malzeme Türü; 160gsm arka yapışkanlı  yüzeyi siyah ön baskı yüzeyi beyaz belirli aralıklarla delik olmasından dolayı dışarının görülmesi PVC folyo,Yapışkan Cinsi Şeffaf, sökülebilir Uygulama Yüzeyleri Cam, akrilik ve polikarbon Kalınlık Yapışkan dahil 170 μm Perfore Alan %43 delikli yüzey, delik çapı: 1,7mm Taşıyıcı Polimer kaplı kağıt, 160g/m2 , ağırlıgında. Folyonun dış yüzeyine baskı yapıldığı için iç alandan dışarıya bakıldığında herhangi bir görüntü kaybı meydana gelmez. Her tür boyut ve şekildeki yaratıcı tasarımın baskısına imkan tanıyan ekonomik, özel organizasyon ve fuarlar gibi kısa süreli etkinliklerde de kullanılabilir.

Bize Ulaşın: 0212 294 44 04 / info@odulreklam.com / siparis@odulreklam.com